فروش مستقیم

فروش مستقیم یعنی اینکه هر مشتری می تواند در حین مصرف کالاهای شرکت توما، بازاریاب شرکت نیز باشد و محصولات شرکت را به دوستان و آشنایان خود معرفی نموده تا آنها نیز محصولات شرکت را از شرکت خریداری نمایند، در این صورت شرکت نیز بر اساس قرارداد فیمابین و پلن درآمد زایی ،درصد قابل توجهی از این فروش را به بازاریاب پرداخت می نماید و هر بار که آن مشتری محصولات شرکت را خرید می نماید ، معرف و بازاریاب وی پورسانت مربوطه را دریافت می کند .این پورسانت درواقع همان درصدی از مبلغ فروش می باشد که سهم عمده فروش،توزیع کننده و مغازه دار بوده است وشرکت با فروش مستقیم از کارخانه ها به مصرف کنندگان و با حذف این واسطه ها این مبلغ را بر اساس پلن درآمد زایی به خود مصرف کنندگان پرداخت می نماید.

سبک بازاریابی ما

بازاریابی شبکه ای نوعی از تجارت است که در آن مصرف کنندگان یک شرکت تولید کننده می توانند بازاریاب محصولاتی باشد که خود مصرف می کنند، و با انعقاد قرارداد با شرکت تولید کننده و معرفی و فروش محصولات به اطرافیان خود، درآمد قابل توجهی کسب کنند. و در صورتی که شخص بتوانند با معرفی این تجارت به اطرافیان خود و معرفی آنها به شرکت ،گروه فروش خود را شکل دهد ، و طبق پلنهای درآمد زائی شرکت درصدهای مشخصی از قیمت کالاهای فروخته شده در گروه فروش خود را به عنوان پورسانت و پاداش دریافت کند.
 این صنعت اولین بار در سال 1945 بکار گرفته شد و امروزه این تجارت با بیش از 70 سال قدمت توانسته شرکتهای بزرگ و مطرح را در جهان تشویق کند تا از این روش برای فروش محصولاتشان استفاده نمایند . متاسفانه طی سالهای اخیر بسیاری از افراد و شرکتهای سود جو، با استفاده از نبودن اطلاعات کافی در مورد این تجارت در کشور عزیزمان به صورت غیر قانونی و با قصد سوء استفاده و کلاهبرداری ، باعث گردیدند که به نام و وجه این تجارت آسیب وارد شود. اما در حال حاضر کشورهای پیشرفته زیادی از جمله کشورعزیزمان ایران، به روش صحیح و تحت نظارت قانونی این تجارت، جامه عمل پوشانده اند .
با توجه به تحقیقات گسترده بر روی روش صحیح ، اصولی و قانونی این تجارت , شرکت توما به این نتیجه رسید که با استفاده از این روش فروش می توان شرایطی را مهیا نماید که کلیه افراد با خرید مستقیم محصولات مورد نیاز خود از وب سایت شرکت و صرف زمانی کوتاه برای معرفی این محصولات به دیگران، بتوانند از پورسانت فروش مستقیم بهره مند گردیده و به درآمدهای قابل توجهی برسند .
یکی از مزایای استفاده از بازاریابی شبکه ای در شرکت توما برخورداری هرنماینده فروش از یک دفتر کار اختصاصی اینترنتی و مستقل در وب سایت  می باشد ،بدین ترتیب شما یکی از اعضای تیم فروش شرکت خواهید بود و می توانید از دیگر مزایای شرکت همچون طرح درآمد زایی پلکانی و پاداشهای ماهیانه قابل توجهی بهره مند شوید.
هرچند که ما ادعا نداریم که عضوی از سیستم شبکه ای هستیم اما سیاست شرکت بدین گونه هست که برای راندمان بیشتر و بهتر سعی داریم تا از بازاریان با تجربه ای که در این زمینه فعالیت داشته اند بهره گیریم و از روش های نوین در این صنعت استفاده نماییم تا ثابت کنیم تمام کسب و کارها بخصوص در حیطه تولید نرم افزار میتوانند با کمک این نوع بازاریابی به فروش خود رونق دهند.

شرایط ثبت بازاریابی

ارسال تصویر الکترونیک کارت ملی :

شما میتوانید برای ثبت موقت بازاریابی،ابتدا کارت ملی خود را اسکن نموده و فایل مربوطه را از طریق گزینه "ارسال مدارک"آپلود نموده و برای شرکت ارسال نمایید .قبل از ارسال درخواست بازاریابی،سریعا اقدام به ارسال تصویر الکترونیک کارت ملی خود نمایید و دقت داشته باشید شماره بانک تحت شتاب خود را هنگام ثبت نام درست و کامل وارد نمایید .پس از تایید اولیه شما به مدت 10 روز مهلت دارید تا مدارک را کامل ارسال نمایید

درخواست بازاریابی فروش :

پس از ثبت نام اولیه و تایید موقت در صفحه شخصی در سایت شما میتوانید ظرف 10 روز قرارداد بازاریابی را از قسمت شرایط همکاری در سایت دریافت نموده و پس از امضا و اثر انگشت به همراه کپی کارت ملی و شناسنامه و دو قطعه عکس به آدرس درج شده در سایت ارسال نمایید.

لازم به ذکر است که بعد ار بررسی کارشناسان شرکت از هویت مدارک ارسال شده در پنل کار خود میتوانید تغییر سطح را زیر نام خود مشاهده نمایید.

ثبت شماره حساب بانکی :

با وارد شدن به حساب کاربری اختصاصی خود در قسمت "پروفایل" شماره حساب بانک تحت شتاب خود را جهت دریافت پورسانت و پاداشها وارد نمایید .


نکته : لازم به ذکر است درصورتی که اطلاعات دریافتی از شما هنگام ثبت نام با اطلاعات تصویر کارت ملی و شماره حساب بانکی شما مطابقت نداشته باشد، قادر به دریافت پورسانت فروش نمی باشید،لذا در ورود اطلاعات نهایت دقت را بفرمایید .


پلن درآمدزایی

پلنهای درآمد زایی توما :

در طرحهای درآمد زایی توما به دلیل تولید مستقیم و سود ناخالص محصولات، پورسانت فروش محصولات بر اساس تقاضا تولید می گردد. هر محصول امتیاز خاص خودش را دارد که هیچ ارتباطی با قیمت آن محصول ندارد، بلکه رابطه مستقیم با سود ناخالص آن محصول دارد.

در ادامه نحوه محاسبه امتیاز محصولات توضیح داده می شود.


طرحهای درآمد زایی توما بدین گونه هست!

طرح خرده فروشی (مستقیم)

طرح زنجبره (غیر مستقیم)

طرح حقوق حجمی

طرح پاداشهای شارژ (مادام العمر)

طرح پاداش جذب تبلیغات

طرح  پاداش جذب پروژه

 

طرح خرده فروشی (مستقیم)

در این طرح %10 از قیمت  محصولات فروخته شده توسط هر شخص به عنوان پورسانت خرده فروشی به خود شخص پرداخت می گردد.


طرح زنجبره (غیر مستقیم)

در این طرح بر اساس میزان 5% ازقیمت محصولات فروخته شده توسط گروه فروشتان، تا 9 سطح به شما به شرح ذیل پورسانت پرداخت می گردد:

طرح حقوق حجمی

این طرح فعلا برای محصول اول یعنی کارت تخفیف به این صورت میباشد که:
اگر در هر ماه فروش کارت مستقیم شما به 50 عدد برسد به ازای هر 50 عدد 125 هزار تومان به حسابتان واریز خواهد شد و همینطور به ازای هر 60 فروشگاهی که برای تخفیف جذب شود 200 هزار تومان به حساب بازار یاب واریز خواهد شد.لازم به ذکر است در صورت فروش بیستر کارت و یا جذب بیشتر فروشگاه به طبع حقوق شما به همان نسبت بیشتر خواهد شد.

نکته:برای آگاهی ازشرایط حقوق محصولات دیگر به همه بازاریاب ها اطلاع رسانی خواهد شد!