راهنمایی پورسانت

شرط واجد صلاحیت شدن دریافت پورسانت سازمان فروش برای نمایندگان فروش، مبلغ 50.000 تومان فروش (مجموع فروش شخصی و مشتری ها) در هر ماه می باشد.

پورسانت در پایان هر ماه محاسبه شده و به شماره حسابی که هنگام ثبت نام در سامانه ثبت کرده اید واریز می شود.

راهنمایی ثبت بازاریابی

درخواست نمایندگی فروش :

 پس از وارد کردن اطلاعات اولیه و ثبت اطلاعات خواسته شده به مدت 10 روز وقت دارید تا فرم قرار داد بازاریابی را با امضا و اثر انگشت به همراه مدارک شناسایی از جمله کپی کارت ملی و شناسنامه و دوقطعه عکس به آدرس ذکر شده در سایت ارساب نمایید و بعد از بررسی و صلاحدید کارشناسان شرکت شما از سطح مشتری به بازاریابی تغییر خواهید کرد.

این تغییر را میتوانید از قسمت راست صفحه خود در زیر نام کاربری مشاهده نمایید


ثبت شماره حساب بانکی :

با وارد شدن به حساب کاربری اختصاصی خود در قسمت "پروفایل" شماره حساب بانک تحت شتاب خود را جهت دریافت پورسانت و پاداشها وارد نمایید .

ارسال تصویر الکترونیک کارت ملی :

کارت ملی خود را اسکن نموده و فایل مربوطه را از طریق گزینه "ارسال مدارک"آپلود نموده و برای شرکت ارسال نمایید .قبل از ارسال درخواست بازاریابی،سریعا اقدام به ارسال تصویر الکترونیک کارت ملی خود نمایید و دقت داشته باشید شماره بانک ملت تحت شتاب خود را هنگام ثبت نام درست و کامل وارد نمایید .

نکته : لازم به ذکر است درصورتی که اطلاعات دریافتی از شما هنگام ثبت نام با اطلاعات تصویر کارت ملی و شماره حساب بانکی شما مطابقت نداشته باشد، قادر به دریافت پورسانت فروش نمی باشید،لذا در ورود اطلاعات نهایت دقت را بفرمایید .


راهنمایی شارژ و پرداخت

جهت پرداخت صورت حساب های سفارشات در توما اعم از خرید محصول و یا شارژ کارت اعتباری خود می توانید با سایر کارتهای بانکی عضو شبکه شتاب از طریق پرداخت اینترنتی درگاه بانکی  اقدام نمایید . پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود.

توجه داشته باشید که تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

- چگونگی پرداخت اینترنتی

کاربران محترم سایت و یا اَپلیکیشن توما می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون، با کارت بانک‏‌های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، بانک سینا و کارآفرین امکان خرید اینترنتی وجود دارد. هنگام پرداخت اینترنتی اطلاعات زیر از شما پرسیده می‌شود که پس از وارد کردن آنها و تایید پرداخت، از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می‌شوید.

1- شماره 16 رقمی کارت

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.

رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد. برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید. سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

3- کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد. این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و... به صورت یک عدد 3 رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی 4 رقمی است.

4- تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد 12 به جای ماه و از 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

- نکات :

- در صورتی که پرداخت سفارش از طریق اینترنتی پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا، باید کارت شناسایی معتبر مانند کارت ملی همراه داشته باشد.

- به مشتریان محترم توصیه می‌شود جهت تسریع در پیگیری سفارش، به لیست سفارشات خود رفته و از مرحله پردازش سفارش خود اطلاع یابند ، در صورت هر گونه مشکل نیز میتوانند از طریق تیکت یا پشتیبانی آنلاین انجام دهند

راهنمایی ارسال محصولات

جهت دریافت سفارشات دو گزینه برای شما وجود دارد؛
- تحویل در محل کسب وکار
- تحویل در منزل


- تحویل در محل کسب وکار

طبق شرایط محصول بعد از 48 می توانید با مراجعه به محل کسب وکارانتخابی خود و با ارائه کارت شناسایی (کارت ملی) سفارش خود را تحویل بگیرید. توجه داشته باشید که این نوع تحویل بر اساس نوع محصول میباشد و این شرایط برای همه محصولات امکان پذیر نمیباشد و قالبا محصول مد نظر توسط بازاریاب تحویل داده میشود!


- تحویل در منزل

با توجه به آدرس های ثبت شده در حساب کاربری خود، می توانید آدرس مد نظر خود را انتخاب کنید. توجه داشته باشید نحوه ارسال محصول برای شهرسانی ها از طریق پست پیشتاز خواهد بود و هزینه پست نیز بر عهدهمشتری خواهد بود . (هزینه پستی در فاکتور نمایش داده می شود)