95/10/06 342
ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل از شرکت توما

به گزارش روابط عمومی شرکت توما،  آقای علی شکری‌پور ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل با حضور در شرکت توما از این مجموعه تولید و خدمات فناوری اطلاعات(آی تی) بازدید کرد.

در این بازدید نام برده با حضور در دفتر مدیران شرکت توما از نحوه چگونگی کار در این عرصه آگاهی و سپس با حضور در بین کارکنان بخش اداری، مهندسی فنی و بازاریابان این شرکت پای صحبت‌های این عزیزان نشست.

در ابتدای این نشست مهندس عارف حسن‌پور مدیر عامل شرکت توسعه‌نگر مدیریت مامطیر شمال(توما) ضمن عرض خیرمقدم به آقای شکری‌پور خواستار همکاری بیشتر در زمینه‌های فناوری اطلاعات و ارائه خدمات بین شهرداری بابل و این مجموعه جوان که به واسطه منویات مقام معظم رهبری در سال "اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل" شکل گرفته است شد.

مهندس حسن‌پور شاکله ایجاد این شرکت را استفاده از نخبگان بابلی و حمایت از استعدادهای این شهر عنوان کرد و افزود: ما بنا داریم توانمندی و استعدادهای جوانان این شهر را به همه ایران اثبات کنیم و در این راه ثابت قدم ایستاده‌ایم.

در ادامه مهندس اشکان اسدپور مدیر شرکت توما و مسئول تیم فنی مهندسی این مجموعه با ابراز خرسندی از حضور ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل در این مجموعه اظهار کرد: همت و دانش جوانان این مجموعه در ظرف مدت 6 ماه آنچنان چشم شرکت‌های مشابه را خیره کرده است که پیشنهاد همکاری متعدد برای این شرکت ارسال شده اما مجموعه توما مدعی است که  ظرفیت‌های این مجموعه ابتدا برای شهر خود و سپس برای نقاط دیگر کشور استفاده خواهد کرد.

وی ادامه داد: رویکرد این مجموعه ارائه خدمات به مردم شهر بهارنارنج و ایجاد فرصت‌های شغلی تازه برای این جوانان است و امیدواریم بتوانیم در این مسیر حرکت روبه جلوی خود را ادامه دهیم.

در بخش پایانی این نشست علی شکری‌پور ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل و سخنگوی شورای شهر بابل با ابراز خرسندی از حضور در بین جوانان نخبه شرکت توما گفت: امروز خوشحالم از مجموعه‌ای بازدید کردم که توسط جوانان شهرم در عرصه فناوری‌های نوین بنا نهاده شده است.

وی افزود: شما جوانان نخبه (توما) می‌توانید در عرصه فناوری خدمات شایسته‌ای به مردم شهر بهارنارنج داشته باشید و ما مسئولین باید خداوند را شاکر باشیم چنین جوانان با استعدادی در دیار ما حضور دارند که می‌توانند در بسیاری از مشکلات شهری راه‌گشای ما شوند.

ریاست شورای اسلامی شهرستان بابل ادامه داد: امروز با توجه به بازدیدی که از مجموعه داشتم و در خلال صحبت با مدیران و پرسنل این مجموعه از ظرفیت بالای این‌گونه شرکت‌ها که در مسیر فناوری پیش گام هستند اطلاعات بیشتری کسب کردم و امیدوارم بتوانم گوشه‌ای از مشکلات پیش‌روی این شرکت را بر طرف کنم تا راه برای شکوفایی استعدادهای جوانان شهرم هموارتر شود.

این مقام مسئول در پایان تصریح کرد: استفاده از نظرات و استعداد جوانان بابلی در زمینه مدیریت شهری حقی است که شما جوانان بر ما دارید و بنده تلاش خواهم کرد تا طرح‌های این مجموعه و یا دیگر مجموعه‌های مشابه در سطح شهرستان که از سوی جوانان نخبه ارائه می‌شود در اولویت رسیدگی و بهره‌برداری به نفع شهروندان بابلی قرار گیرد.


نظرات
نام و نام خانوادگی
پست الکتریکی
متن
با موفقیت ارسال شد . در صورت تایید مدیریت پیام نشان داده خواهد شد.
پیام ثبت نشد.
نظرات کاربران
آخرین مطالب
  • همه
  • بازاریاب
  • آموزشی
  • خدمات