قوانین و مقررات

کلیه قوانین و مقررات این شرکت منطبق با آیین نامه وزارت صنعت ,معدن و تجارت می باشد.

اشخاص حقیقی مجاز به ثبت نام در سایت توما ،دو گروه می باشند:

٭ گروه اول : افرادی که بعنوان بازاریاب فروش شرکت توما عضو سایت می شوند به محض ثبت نام در سایت مشتری نامیده می شوند .این کاربران باید مدارک شناسایی خود را ارسال کنند  و سپس درخواست بازاریابی بدهند تا بعد از تایید جایگاهشان تغییر کند

لازم به ذکر است کاربر ان گرامی اگر اقدام به ثبت فروش کنند، پورسانت و حقوق محفوظ خواهد بود اما تنها در صورتی مبالغ واریز میگیرد که تا پایان ماه مدارک را کامل ارسال نمایند

توجه کنید ؛ شرط واجد صلاحیت شدن دریافت پورسانت سازمان فروش برای هرشخص ، مبلغ 50.000 تومان فروش شخصی در هر ماه می باشد.

٭ گروه دوم : این افراد اصطلاحاَ فروشنده و یا پذیرنده نامیده می شوند. در هنگام عضویت این افراد ملزم به ارائه شماره ملی شخصی که آن ها را به شرکت معرفی کرده است می باشند.

نکته یک: این افراد به هیچ عنوان مجاز به ارسال درخواست بازاریابی و فروش نمی باشند. درصورتی که بعدها قصد فعالیت بعنوان نماینده فروش را داشته باشند، می بایست از طریق حساب کاربری خود برای ثبت نام مجدد اقدام نماید.

نکته دو: این افراد قیمت اصلی محصول را با درصد تخفیف توافقی در تعهد نامه ارائه می نمایند (این تخفیف در نرم افزار اندروید قابل مشاهده است) از آنجا که این افراد نماینده فروش شرکت به حساب نمی آیند ، هیچ گونه پورسانتی به آنها تعلق نخواهد گرفت.

نکته سه: در صورتی که پذیرند به هر نحوی به تعهدات خود عمل ننماید متقابلا با ایشان برخورد خواهد شد و نام و تبلیغ شخص خاطی حذف و تخلف وی گزارش داده خواهد شد!

 

نکته چهار: مشتریان در سطح یک معرف خود قرار می گیرند و میزان پورسانت دریافتی معرفشان برابر با %10 درصد می باشد و به ازای فروش خود 5% از مبلغ محصول به حساب واریز خواهد شد

* در زمان ثبت نام در وبسایت شرکت، مسئولیت صحت هویت و اطلاعات بانکی ثبت شده هر شخص به عهده خود شخص و شخص معرف وی میباشد،در صورتی که شخصی برای فعالیت در شرکت، از نام افراد خانواده خود یا هر فرد دیگری سوء استفاده نماید،جایگاه شخص و معرف وی غیر فعال خواهد گردید.

٭ در این شرکت هیچگونه حق بازاریابی بابت عضوگیری پرداخت نشده و پرداخت پورسانت و پاداش ها فقط بابت فروش محصولات این شرکت می باشد.

٭ شرکت متعهد می شود بر اساس 6 روش زیر و به طور همزمان به نماینده فروش بازاریاب، حق الزحمه پرداخت کند:

  1. طرح فروش مستقیم: سودی که به ازاء فروش مستقیم محصولات طبق طرح درآمد زائی شرکت به شخص فروشنده پرداخت می شود.
  2. طرح فروش غیر مستقیم: پرداخت پورسانت از سطوح فروش بر اساس پلن ذکر شده در وب سایت شرکت، موخر به انجام عملیات بانکی سفارش.
  3. طرح پاداش حجم فروش کارت: پرداخت پاداش نسبت به حجم فروش کل  شخص بر اساس پلن ذکر شده در وب سایت شرکت.
  4. طرح پاداش حجم جذب پذیرنده: پرداخت پاداش نسبت به حجم جذب کل شخص بر اساس پلن ذکر شده در وب سایت شرکت
  5. طرح پاداشهای شارژ: پرداخت پاداش به ازای شارژ توسط مشتریان طبق در پلن درآمد زائی شرکت.
  6. طرح پاداش تبلیغات: پرداخت پورسانت به بازاریاب بر اساس  جذب تبلیغات طبق پلن ذکر شده در وب سایت شرکت.

٭ شرکت متعهد می گردد که کلیه کالاهای فروخته شده توسط نماینده فروش بازاریابی شبکه ای را به مشتری تحویل نماید.

٭ شرکت متعهد می گردد ،جزوات و کاتالوگ های آموزشی مورد نیاز کار را در اختیار نماینده فروش بازاریابی قرار دهد.

٭ شرکت متعهد می گردد که در صورت فوت نماینده فروش،کلیه حق و حقوق وی رابه وارث قانونی وی، پرداخت نماید و در صورتی که نماینده فروش وارث قانونی نداشته باشد ،کلیه حق وحقوق نماینده فروش به حسابهای خیریه از طرف وی واریز می گردد.

٭ شرکت متعهد می گردد کلیه پورسانت و پاداش های هر بازاریاب را پس از پرداخت کامل خرید کالا و فقط به حساب بانکی خود بازاریاب، تا پایان 5 روز اول کاری هر ماه شمسی به صورت نقدی واریز نموده و در صفحه اختصاصی وی در وب سایت شرکت، موخر به انجام عملیات بانکی اعلام نماید.

٭ چنانچه نماینده فروش از نظرمراجع قانونی، یک فرد ممنوع المعامله و یا تحت پیگرد باشد،هر زمان که شرکت از این موضوع مطلع گردد، قرار داد را به صورت یکطرفه و بدون اطلاع قبلی فسخ می نماید.

٭ نماینده فروش بازاریابی  متعهد می گردد که در هنگام معرفی محصولات و بازاریابی می بایست فقط به اطلاعات درج شده بر روی بسته بندی محصولات و وب سایت و مالتی مدیاهای شرکت ( کاتالوگ ،جزوه ، عکس، صدا، تصویر وغیره) اکتفا نموده و از ارائه هر گونه اطلاعات دیگر و غیر واقعی اجتناب نماید.

٭ نماینده فروش بازاریابی حق مصاحبه و یا مذاکره و یا سفارش تبلیغات با و به هیچ یک از رسانه های گروهی را ندارد.

٭ نماینده فروش بازاریابی باید کلیه قوانین و مقررات جاری حاکم در کشور و شرکت را رعایت نموده و به موازین اخلاقی و اسلامی احترام گذاشته و پایبند باشد و نباید مبادرت به فعالیتی کند که ممکن است منجر به بدنامی خود و یا شرکت شود. در غیر اینصورت مسؤلیت و عواقب آن به عهده نماینده فروش بوده و شرکت در این مورد مسؤلیتی نخواهد داشت.

٭ نماینده فروش به عنوان بازاریاب این شرکت ، حق هیچگونه سوء استفاده ، دریافت وجه و یا فروش هیچگونه کالای دیگری را به صورت ترکیبی و یا جداگانه تحت عنوان شرکت توما را به کسی نداشته و فقط حق فروش محصولات این شرکت که در وبسایت رسمی شرکت میباشد را دارد.

٭ نماینده فروش متعهد می گردد که کلیه وجوه پرداختی خود را بابت خرید محصولات شرکت، فقط به حساب رسمی شرکت که به نام شرکت توما می باشد، واریز نماید. بدیهی است مسئولیت واریز وجه به هر حساب دیگری به جز حساب شرکت به عهده خود نماینده فروش می باشد.

٭ نماینده فروش بازاریابی  متعهد می شود که معرفی و بازاریابی محصولات شرکت را فقط برای مصرف کنندگان نهایی انجام داده و از فروش مستقیم به توزیع کنندگان ،عمده فروش ها ، خرده فروش ها و واسطه ها خودداری نماید.

٭ نماینده فروش بازاریابی  متعهد می گردد که کلیه اطلاعات مربوط به شرکت و مشتریان (تجاری ،آماری و ...) را محرمانه تلقی کرده و از آنها در راستای منافع شخصی خودش یا شخص ثالث استفاده ننماید،درصورتی شواهد دلالت بر همکاری مستقیم و یا غیر مستقیم وی با سایر شرکتهای بازاریابی

٭ نماینده فروش بازاریابی شبکه ای حق هیچگونه سوءاستفاده از کلیه آرم ها ، برند ها ، اسامی ، سایت اینترنتی، عکس ها، طرح ها و مالتی مدیاها و شعارهای متعلق به شرکت را چه مستقیم و چه غیر مستقیم ندارد.

داشته باشد،این شرکت قرارداد وی را به طور یکطرفه فسخ می نماید،

٭ نماینده فروش اختیار اهدا، فروش، واگذاری یا انتقال امتیاز توزیع کنندگی خود را به دیگران ندارد مگر با مجوز کتبی از شرکت و نمایندگان فروش مستقیم زیر مجموعه خود.

* افراد زیر 18 سال مجاز به ثبت نام و دریافت نمایندگی فروش نمی باشند.

*تحت تأثیر تبلیغات کذب و دروغین اقدام به خرید مازاد بر نیاز خود و خرید غیرواقعی نکنید. ثبت سفارش خرید صرفاً با انگیزه دریافت پورسانت به ضرر بازاریاب خواهد بود.

* بازپس گیری محصولات
بند ط ماده 7 آیین نامه اجرایی تبصره ماده 87 قانون نظام صنفی- در صورت فسخ قرارداد بازاریاب، باز پس گرفتن محصولات فروخته شده (حداکثر طی 12ماه منتهی به تاریخ فسخ قرارداد) که قابل فروش مجدد است و استرداد مبلغ دریافتی کالای مرجوعی منهای هزینه ارسال و باز پس فرستادن کالا و سود خرده¬فروشی تعلق گرفته شده به بازاریاب از قیمت برای مصرف‏ کننده و مالیات غیر قابل استرداد.
تبصره- شرکت بازاریابی شبکه ای می‏ تواند کمیسیون پرداخت شده در ازای فروش کالای مرجوعی را از کمیسیون بعدی بازاریابان سطوح بالاتر کسر نماید.

*درزمان تحویل کالا از صحت و سلامت کالای خریداری‌ شده مطمئن شوید و از دریافت کالاهای معیوب و یا مغایر با سفارش خودداری کنید.

فرم قرارداد

لطفا جهت دریافت قرار داد بازاریابی و یا پذیرنده ، وارد حساب کاربری خود شده و در منوی حساب کاربری واقع در سمت راست صفحه،روی لینک متن قرارداد کلیک نمایید. سپس دونسخه از قرارداد را به همراه امضا و اثر انگشت به آدرس زیر ارسال نمایید..
مازندران-بابل-میدان ولایت-جنب بانک صادرات مرکزی-کوچه شکوه 8-ساختمان شکوه-واحد 3 .