درباره ما

با توجه به پیشرفت و توسعه تکنولوژی در حیطه نرم افزار ایران جزء محدود کشورهاییست که توانسته همگام با برترین های جهان باشد اما متاسفانه بدلیل عدم کنترل مستعدین در این زمینه و نادیده گرفتن قوانین کپی رایت این صنعت رو به زوال هست و در حال حاضر متخصصین این صنعت یا بی کار هستند و یا مشغول به کاری غیر از تخصص خود هستند و از طرفی ضعف در سیستم آموزشی در دانشگاه ها و مدارس موجب شده تا بیشترین نرخ بیکاری را این قشر به خود اختصاص دهد.

شرکت مدیریت توسعه نگر مامطیر شمال با نام تجاری توما از سال 93 شروع به تحقیق و جذب مستعدین را نموده و از دانشگاه ها به عنوان سازمانهای هدف برای رفع مشکلات و  ارتقاء سطح کیفی برنامه نویسی نمود. در همان مراحل اولیه مورد اسقبال متقاضیان،دانشجویان و دانشگاه ها گردید به طوری که کمتر از یک سال توانست خود را با شماره 7949 ثبت و به کمک همین دانشجویان کار خود را در صنعت تولید نرم افزار شروع کند
پس شروع کار و اثبات کیفیت در آموزش و ایمان به استعداد یابی و قول استخدام پس از پایان کارآموزی موجب گردید تا دانشجویان و متقاضیان از سراسر کشور در این دوره ها نام نویسی کنند و این افتخاریسیت که توما در سابقه خود دارد و پیش بینی میشود این تقاضا ها تا پایان سال چندین برابر شود اما در هر صورت سیاست به گونه ایست که بهترین کیفیت آموزشی را در راستای برنامه نویسی به تمامیه کارآموزان ارائه دهیم چراکه میدانیم سرمایه ما همین کارآموزان هستند و میتوان به بهترین نحو با راندمان بیشتر در خط تولید نرم افزاری از آنها بهره برد.

توما.در اولین اقدام خود در کنار پروژه های تخصصی خود،اقدام به تولید کارت تخفیف برای بهبود معیشتی افراد خانوار جامعه و کمک به دولت در راستای فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر اقتصاد مقاومتی نموده طوری که با بهره گیری این سیستم میتوان به چرخیدن چرخه تولید و خرید و فروش روزانه کسب و کارها امیدوار بود.


توما، در حال حاضر، با دارا بودن بیشترین تنوع کالا و خدمات رسانی بوسیله به روزترین سرویس های مبنی بر وب و تسهیل فرایند خرید و انتخاب درست توسط مشتریان، یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی کشور است که تجربه لذت بخش یک خرید آسان را به ارمغان آورده است.

سبک خدمات رسانی ما ، نوعی شیوه فروش است که در آن شرکت ها تخفیفات خود را بدون واسطه به فروش می‌رسانند و مشتریان قبل از خرید در صورت تمایل می‌توانند، تخفیف شرکت ها را به وسیله اپلیکیشن مشاهده و برای خرید فروشگاه مورد نظر را به کمک آدرس های مندرج در برنامه را انتخاب نمایند.


مشتری مداری، خلاقیت و استفاده از تکنولوژی های بروز از اصول اولیه توما است که شرکت به آن متعهد و پایبند است و همواره با ارائه طیف گسترده ای از محصولات با برندهای مختلف، در همراهی مشتریان در فرایند خرید و یا خدمات و حفظ جایگاه بی طرفانه، تلاش می نماید تا کاربران و مشتریان با حق انتخاب بسیار بالا و با دریافت اطلاعات کامل مندرج در وب، برای انتخاب درست کالای مورد نظر اقدام کنند.

این شرکت با استفاده از الگوهای برتر بازاریابی شبکه ­ای و بهره گیری از مزیت ­های رقابتی (به خصوص نام تجاری، طیف گسترده مشتریان و محصولات با کیفیت)، با هدف ایجاد همکاری مشترک میان تأمین ­کنندگان، بازاریابان و مشتریان، در سال 1394، موفق به دریافت مجوز فعالیت در عرصه تجارت الکترونیک شده است و هم اکنون توانسته با اجرای درست و قانونی ، تحت نظر کمیته بازرسین اصناف، گام های بزرگی در ایجاد کسب و کارهای نوین در کشور، بردارد تا منافع و رضایت کلیه ذینفعان خود را به صورت حداکثری و متوازن تامین نماید.

توما، همواره درصدد افزودن دایره فعالیت خود در حوزه های تازه ای از چرخه فروش کالا و خدمات است و امید آن دارد که با جذب مخاطبان بیشتر، به هدف ترسیم شده خود که همان ایجاد کسب و کارهای نوین اشتغال برای آحاد جامعه به خصوص علاقمندان است، نایل آید.

چرا توما؟

شرکت توما  دارای شماره ثبت 7949  و مجوز تجارت الکترونیک زیر نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور می باشد و با تکیه بر محصولات نرم افزاری پر فروش و پلن پورسانت دهی کارآمد ، امید دارد که بزرگترین شرکت در عرصه تولید نرم افزار در ایران باشد . شرکت توما در تولید محصولات با کیفیت بالا،هم اکنون محصولات خود را از فروشگاه ها و داروخانه ها،رستورانها، مجموعه تفریحی و کلیه کسب و کارهای مربوطه  کشور عرضه مینماید و از فروش بالایی برخوردار است. همچنین از محصولات تخصصی  این شرکت میتوان به اتوماسیون پزشکی، نرم افزار حسابداری، هوشمند سازی حمل و نقل و ترافیک نام برد.
بنابراین مشتریان با کلیه محصولات این شرکت آشنا بوده و بازاریابان شرکت، به راحتی میتوانند محصولات شرکت را در طیف وسیعی به دیگران معرفی نموده و از درآمد بالای آن بهره مند گردند .

دفاتر و شعبات

شعبه مرکزی - مازندران-بابل:

آدرس :میدان ولایت-جنب بانک صادرات مرکزی-کوچه شکوه 8 -ساختمان شکوه-واحد3

شعبه 2:

آدرس : فعلا در حال اقدامات اولیه میباشد

مسئول شعبه :

شعبه 3:

آدرس : فعلا در حال اقدامات اولیه میباشد

مسئول شعبه :


حوزه فعالیت

اگر بتوان تمام موارد بالا را در 4 کلمه بیان کرد بی شک باید توما را نتیجه استعداد یابی،آموزش،بازاریابی و فناوری اطلاعات قلم داد کرد.
روزانه کارکنان توما به نحوی با این 4 گانه سروکار دارند و در نهایت تمامی فعالیت های توما به این موارد ختم میشود.اگر طبق فعایت های روزانه بخواهیم بر حسب درصد ،طیف کارهای انجام شده را نمایش دهیم به صورت مقابل خواهد بود،

فناوری اطلاعات

95%

مشاوره بازاریابی

75%

آموزش

60%

استعداد یابی و استارتاپ

85%